Apie mus

Vertėjų biuras „Pasaulio spalvos“ susikūrė 2008 m. Jau tada visi komandos nariai turėjo ne vienų metų vertimo patirties ir norą sujungti jėgas, kad galėtų kurti didesnę pridėtinę vertę klientams. Visus šiuos metus siekėme kokybės visuose savo darbo etapuose nuo pirmojo kontakto su klientu, užsakymo priėmimo ir atlikimo iki apskaitos dokumentų parengimo ir tolesnių santykių su klientu plėtojimo. Nesiekiame tapti dideli, orientuojamės į artimus ryšius su klientais, kad ne tik formaliai suteiktume vertimo paslaugas, bet ir suprastume ilgalaikius klientų tikslus bei poreikius.

Vedami tokių siekių išmokome greitai reaguoti į klientų užklausas, ieškoti įvairių sprendimų, kad patenkintume klientų poreikius, tobulinti įmonės vidinius procesus ir darbo metodus, taikyti naujoves, pasitelkti modernias technologijas.

Pastoviems klientams priskiriame nuolatinius vertėjus, redaktorius ir vadybininkus, kad klientai gautų maksimalios naudos iš sukauptos jų tekstų vertimo patirties, terminų bazių, abipusio supratimo ir kitų bendradarbiavimo privalumų.

Kalbų mokėjimą deriname su specifinių sričių, tokių kaip ekonomika, mechanika, medicina, informacinės technologijos, ir kitomis žiniomis bei patirtimi.

Siekiame siūlyti kompleksines paslaugas, kad klientas gautų viską, ko jam reikia, vienoje vietoje, tad verčiame ir raštu, ir žodžiu, sinchroniškai ir nuosekliai, įvairiomis kalbų kombinacijomis, siūlome sinchroninio vertimo įrangą, titravimo, maketavimo, garso ir vaizdo medžiagos vertimo paslaugas. Vertimų sritis ir kalbų kombinacijas išsamiau žiūrėkite skyriuje „Kalbos ir sritys“ arba atsiųskite mums užklausą.

Visada esame dėkingi už atsiliepimus, nes taip galime tobulėti ir geriau tenkinti klientų poreikius. Prašome nesilaikyti atsiliepimų sau, atsiųskite juos mums.

vid-photo-1822f4c6703492eb6686a4f987c28adc.png